Úvod Kontakty Informace Učitelé Hudební obor Výtvarný obor Ke stažení Galerie
VV-ZUS-Brezen-projekt-TVARE.pdf

Výtvarný obor

22.3.2021 Milí žáci, čeká na vás březnový úkol od paní učitelky Valešové, jmenuje "Tváře" a najdete jej zde. Je to vlastně vytvoření autoportrétu, ale ne úplně obyčejného, jak zjistíte v zadání práce. Tak neváhejte a návod od paní učitelky vyzkoušejte! :-)

8.2.2021 Milí žáci, stáhněte si únorový úkol od paní učitelky Valešové, který se tentokrát jmenuje "Bludiště" najdete jej zde. Určitě jste každý z vás v nějakém bludišti byli, ale můžete vymyslet i jiné podle vaší vlastní fantazie :-)

20.1.2021 Milí žáci, stáhněte si lednový úkol od paní učitelky Valešové s aktuálním názvem "Ze sněhu" najdete jej zde. S úkolem neváhejte dokud máme tolik sněhu! :-)

4.12.2020 Vážení rodiče, od pondělí 7. prosince 2020 v předmětech Přípravné výtvarné vyjadřování a Výtvarné vyjadřování přecházíme z distanční výuky zpět na výuku prezenční. Dovoluje to nová vyhláška o výuce do deseti osob v prostorách ZUŠ (můžete do ní nahlédnout ZDE), kterou oba tyto předměty splňují. Těšíme se na osobní setkání s vašimi dětmi a doufáme, spolu s vámi, že v čase předvánočním už se bude situace jen zlepšovat.

30.11.2020 Milí žáci, jeden z možná již posledních úkolů (šestý) od paní učitelky Valešové s názvem "Za oknem" je tady a najdete jej zde

23.11.2020 Milí žáci, pátý podzimní úkol od paní učitelky Valešové s názvem "Jiná krajina" je tady a najdete jej zde

9.11.2020 Milí žáci, už čtvrtý podzimní úkol od paní učitelky Valešové s názvem "Z obrazu ven" je ke stažení a najdete jej zde

2.11.2020 Milí žáci, je tady již třetí podzimní úkol od paní učitelky Valešové, tentokrát vytvoříte velmi netradiční portrét některého z členů vaší rodiny, najdete jej zde

19.10.2020 Milí žáci, otevřete si svůj již druhý podzimní úkol od paní učitelky Valešové, najdete jej zde

12.10.2020 Milí žáci, otevřete si svůj první podzimní úkol od paní učitelky Valešové, najdete jej zde

Jaro 2020 Vážení rodiče a milí žáci, přečtěte si pokyny pro výuku na dálku od paní učitelky Valešové k předmětům Přípravné výtvarné vyjadřování a Výtvarné vyjadřování. Jestli některé nápady dle pokynů vytvoříte, můžete je, budete-li chtít, ofotit a zaslat paní učitelce Valešové na adresu hana.valesova@tul.cz :-) .

Klikněte na obrázek!

© ZUŠ Český Dub 2020